اروپا آلمان

مانوئل نویر: در مقابل رئال مادرید با پای شکسته بازی کردم

فوتبال ترایب- مانوئل نویر، کاپیتان تیم بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان، که در بازی مقابل رئال مادرید مصدوم شد، و 133 روز از میادین به دور بود، آماده بازگشت به مستطیل سبز شده است.

گزارش سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ، مانوئل نویر که در بازی برگشت مقابل رئال مادرید از سری مسابقات لیگ قهرمانان اروپا 2016/2017 مصدوم شده بود، در مصاحبه ای جالب اذعان داشت که چند دقیقه پایانی بازی را با پایی شکسته بازی کرده است.

نویر درباره مصدومیتش در بازی مقابل رئال مادرید گفت: ” خوب من مصدوم بودم و می دانستم که پایم مشکل دارد. می خواستم از زمین خارج شوم اما ما هر سه تعویض خود را انجام داده بودیم. مجبور بودم برای تیمم بجنگم. من با پای شکسته پاس می دادم، این کار دیوانگی بود.”

او همچنین راجع به شرایط بایرن مونیخ گفت:” ما بازیکنان با تجربه ای را از دست دادیم، اما هنوز بازیکنان 26 یا 27 ساله که تجربه نسبتا خوبی دارند را در اختیار داریم. ما برای هر چالشی آماده هستیم.”

کاپیتان باواریی ها راجع به توماس مولر، ستاره آلمانی تیمش که شرایط خوبی در بایرن ندارد، نیز گفت:” مولر یک بازیکن بزرگ و موفق محسوب می شود. او به سادگی تسلیم نمی شود. مولر یکی از رهبران تیم ما به شمار می رود واهمیت زیادی برای ما دارد.”