جام جهانی 2018

حمله دوباره رسانه‌های آرژانتینی به لیونل مسی

فوتبال ترایب-لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا، بار دیگر بخاطر عملکرد ضعیفش در تیم ملی آرژانتین مورد انتقاد مطبوعات کشورش قرار گرفت.

به گزارش آس، آرژانتین در خانه و در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر ونزوئلا یک بر یک مساوی کرد تا همچنان حضورش در مرحله نهایی مشخص نباشد. شاگردان خورخه سامپائولی در این بازی هم ندرخشیدند و نتوانستند بازی را به نفع خود به پایان برسانند. حتی لیونل مسی هم به آنها کمک نکرد. به همین خاطر رسانه‌های آرژانتینی دوباره از ستاره کشورشان انتقاد کردند. اوله با این تیتر به استقبال مسی رفت: “بهترین،” یک بازیکن معمولی بیشتر نیست.

این روزنامه‌ در ادامه‌ نوشت: ” مسی نباید در این سطح بازی کند. او در نیمه نخست، بازی قابل قبولی ارائه داد و همان طور که انتظار می‌رفت ظاهر شد. مهاجم آرژانتینی ضربات متعددی به توپ زد و به نظر می‌رسید قرار است شرایط بازی بهتر شود و شاید بازی مورد نظر همه به نمایش در آید اما تصور اشتباهی بود. در شرایطی که بازیکن اول تیم، کاملا در بازی محو شده بود آرژانتین در نیمه دوم یکی از بدترین‌های تاریخ خود را به انجام رساند. “بهترین،” یک بازیکن معمولی بیشتر نیست.”

نخستین بار نیست که از بازی ستاره آرژانتینی در تیم‌ ‌ملی انتقاد می‌شود. این انتقادها زمانی که مسی احساس کرد نمی‌تواند دیگر در آلبی سلسته بازی کند بیشتر شد. او پس از شکست در فینال کوپا آمه ‌ریکا برابر شیلی اعلام کرد که دیگر در تیم‌ ‌ملی بازی نمی‌کند. مسی در ضربات پنالتی‌ یک ضربه را از دست داد و پس از بازی گریه کرد.