اروپا فرانسه

پیام احساسی کیلیان امباپه برای هواداران موناکو

فوتبال ترایب- کیلیان امباپه ،ستاره جوان فصل پیش موناکو که به پاری سن ژرمن پیوست، در پیامی احساسی برای هواداران تیم سابقش،  تاکید کرد که هیچ گاه این تیم را فراموش نخواهد کرد.

به گزارش اکیپ،  امباپه استعداد جدید فوتبال فرانسه و اروپا است. او فصل درخشانی را با موناکو پشت سر گذاشت و مورد توجه تیم‌های بزرگ اروپایی قرار گرفت. با وجود این که باشگاه موناکو مخالف جدایی امباپه بود اما در نهایت این بازیکن جوان تصمیم گرفت راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود تا هواداران تیمش را از این انتخابی که داشته خشمگین کند.

این بازیکن جوان قصد ندارد که رابطه اش با هواداران تیم سابقش شکر آب شود. او پیامی برای آنها داشت و نوشت: ” شما می‌توانید از من خشمگین و بیزار باشید و حتی علیه من شعار سر دهید اما نمی‌توانید  مانع از حس دوست داشتنم نسبت به موناکو شوید. من موناکو را دوست دارم و کسی نمی‌تواند مانع دوست داشتن من شود.

 می‌دانم که بعضی نمی‌توانند تصمیم من را درک کنند و بسیار عصبی هستند. به آنها باید بگویم که من تغییری نکرده‌ام  و خانه‌ام همان خانه قدیمی است. من هنوز هم انسان متواضعی هستم و ساده زندگی می‌کنم.”

امباپه در پایان همچنین درباره رئیس باشگاه موناکو، بیان‌ کرد: ” او انسان بزرگی است و بدون شک بدون این رئیس کار بلد و بزرگ به این جایگاهی که الان داریم نمی‌رسیدیم.”