اروپا آلمان

لوو: زیبایی فوتبال را برابر نروژ به نمایش گذاشتیم

فوتبال ترایب- یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، عملکرد بازیکنانش را برابر نروژ ستود و عنوان کرد که تیمش زیبایی فوتبال را به نمایش گذاشته است.

‌به گزارش کیکر، تیم‌ ‌ملی فوتبال آلمان دیشب (دوشنبه) با پیروزی 6 بر صفر برابر نروژ گام بلندی برای رسیدن به جام جهانی روسیه برداشت. آنها اکنون می‌توانند امیدوار باشند با کسب یک امتیاز در بلفاست ایرلند شمالی جواز حضور در جام جهانی 2018 را به دست آورند.

یواخیم لوو بعد از پیروزی آلمان برابر نروژ، گفت‌: “جو بسیار خوبی در ورزشگاه اشتوتگارت وجود داشت که باعث شد ما را به فوتبال هجومی سوق دهد و ما تشویق شویم فوتبال خوبی برابر نروژی‌ها بازی کنیم. زیبایی فوتبال را به نمایش گذاشتیم. در تمام طول مسابقه تیم برتر بازی بودیم و اجازه ندادیم که حریف به دروازه‌ ما نزدیک شود. بازیکنان جوان از جمله ورنر همان فوتبالی را به نمایش گذاشتند که به آنها گوشزد کرده بودیم. ما قهرمان جهان هستیم و همه این انتظار را دارند که بهترین فوتبال ممکن را در هر بازی به نمایش بگذاریم.”

تیم‌ ‌ملی فوتبال آلمان که به عنوان مدافع عنوان قهرمانی به روسیه خواهد رفت، کار بسیار آسانی برای رسیدن به جام جهانی 2018  دارد.