اسپانیا

دنی آلوس: مسی و نیمار از کریس رونالدو بهتر هستند

فوتبال ترایب- دنی آلوس، مدافع برزیلی پاری سن ژرمن معتقد است کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید سرسخت ترین رقیبی است که تاکنون مقابل او قرار گرفته است او همچنان بر این با باور است که لیونل مسی و نیمار از رونالدو  بهتر هستند.

آلوس که در دوران حرفه ای خود در بارسلونا و یوونتوس بارها مقابل رونالدو قرار گرفته است برای آخرین بار در دیدارفینال چمپیونزلیگ فصل گذشته مقابل ستاره پرتغالی قرار گرفت.

با این وجود آلوس که به مدت هشت فصل به عنوان هم تیمی مسی در کنار کنار این ستاره آرژانتینی بازی کرده است معتقد است او بهترین بازیکن دنیاست.

زمانی که در مصاحبه با فیفا تی وی از آلوس پرسیده شد کدام بازیکن سرسخت ترین بازیکنی بوده که تاکنون مقابل او قرار گرفته است از رونالدو نام برد و پاسخ داد:”به نظر من مسی بهترین بازیکن دنیاست. زیرا بازی او را از نزدیک دیده ام. می دانم مردم بازیکنان دیگری را بهترین می دانند اما نمی توانم نظر آنها ر تایید کنم زیرا بازی آنها را ندیده ام. به نطر من مسی و نیمار در یک حد و اندازه هستند و فوق العاده اند. آنها بهترین بازیکنانی هستند که تاکنون دیده ام.”

با وجود آنکه آلوس پیشنهاد منچسترسیتی را رد کرد و به پاری سن ژرمن پیوست به نظر او سرمربی شماره یک و انتخاب اول او پپ گواردیولا، سرمربی سابق او در بارسلوناست. آلوس فیلیپ لوئیس، مدافع اتلتیکو مادرید را بهترین مدافعی دانست که مقابل او بازی کرده است.