لیگ قهرمانان اروپا

هازارد: قهرمانی در چمپیونزلیگ را به هر افتخاری ترجیح می‌دهم

فوتبال ترایب- ادن هازارد، ستاره بلژیکی باشگاه چلسی، بیان کرد قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به هر افتخار دیگری ترجیح می‌دهد.

به گزارش دیلی میل، هازارد که در شروع فصل جدید با مصدومیت روبه‌رو بود و نتوانست در ترکیب تیمش به میدان برود. با این حال او در روزهای گذشته به خوبی به مرز آمادگی رسید و برای تیم ملی بلژیک گلزنی هم کرد.

هازارد 26 ساله در طول پنج سال حضور در چلسی توانسته به دو قهرمانی در لیگ برتر، یک قهرمانی در لیگ اروپا و یک قهرمانی در جام اتحادیه برسد ولی در رسیدن به موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا ناکام بوده است.

ادن هازارد درباره شرایط خود و تیمش چلسی گفت: ” ما می‌خواهیم تا جایی که ممکن است در این فصل قهرمانی به دست بیاوریم ولی من خودم قهرمانی در لیگ قهرمانان را ترجیح می‌دهم چون این جامی است که تا الان نتوانستم آن را تجربه کنم. شک ندارم امسال هم این رقابت‌ها سخت و دشوار است چون تیم ما در رقابت‌های متعددی حضوردارد.خوشبختانه بازیکنان خوب زیادی داریم که می‌توانند در این رقابت‌ها به میدان بروند و این می‌تواند به تیم ما کمک کند.”

او درباره حضور آنتونیو کونته در چلسی گفت: ” ما همه از حضور کونته در چلسی خوشحال هستیم. فکر می‌کنم به چنین مربی نیاز داشتیم که کنار خط داد و فریاد راه بیندازد و تیم را تشویق کند.”

ادن هازارد فصل گذشته 17 گل در تمامی رقابت‌ها برای تیمش به ثمر رساند و یکی از ارکان اصلی تیمش در راه رسیدن به قهرمانی لیگ برتر بود.