اروپا

متئو: آخرین فوتبالیستی نیستم که سیگار می کشد

فوتبال ترایب- جرمی متئو، مدافع فرانسوی و سابق بارسلونا، که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی این فصل بارسا را ترک کرد و به اسپورتینگ لیسبون رفت.

در اولین روزهای حضور متئو در بارسلونا، عکس‌هایی از این بازیکن در حال سیگار کشیدن منتشر شد. این مدافع فرانسوی درباره سیگار کشیدن یک فوتبالیست و حضور در باشگاه پرتغالی می‌گوید.

به گزارش دیلی رکورد، جرمی متئو درباره سیگار کشیدن خود گفت: ” من شخصیتی هستم که همیشه راستش را می گویم و هیچ مشکلی در انجامش ندارم. در مورد موضوع سیگار باید بگویم که من اولین نفر نبوده ام و قطعا آخرین نفر نیز نخواهم بود که این کار را انجام داده است. وقتی که هواداران من را درون زمین می دیدند از من رضایت داشتند که این مهم ترین چیز است درحالی که مطبوعات اسپانیایی می خواستند من را بکشند. هیچ کس نمی تواند چیزی را به من تحمیل کند.”

وی همچنین درباره پیوستنش به اسپورتینگ لیسبون گفت که فشار کمتری را در پرتغال تحمل می کند.” من احساس خوبی دارم و فکرم آزاد است و مطبوعات اینجا مثل اسپانیا نیستند.در اینجا نیز انتظارات وجود دارد اما نه به اندازه بارسلونا و وقتی از فشار صحبت می کنم منظورت رسانه های اسپانیایی است که به محض اشتباه ما را می کشند که مدیریت کردن این لحظات بسیار دشوار است.

من قبل و بعد از تمرینات مراقبت زیادی از خودم انجام می دهم. در فصل گذشته مشکلات فیزیکی داشتم اما حالا احاس خوبی دارم.”

لازم به ذکر است که بارسلونا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با اسپورتینگ لیسبون هم گروهی شد و  ژرمی متئو روبروی تیم سابقش قرار می گیرد.