اسپانیا

شرط مسی برای تمدید قرارداد؛ خروج بارتومئو از بارسا

فوتبال ترایب- آینده لیونل مسی در بارسلونا کماکان نامشخص است و باوجود اینکه گفته می شود طرفین برای تمدید قرارداد به توافق رسیدن، اما مسی از امضای قرارداد خودداری میکند.

به گزارش اکسپرس، ستاره آرژانتینی در نقل و انتقالات تابستانی دید که نیمار از بارسلونا رفت و عثمان دمبله خریداری شد.از طرفی کوتینیو که گزینه اصلی بود، جذب نشد.

این منبع به نقل از خبرگزاری های اسپانیایی مدعی شد که لیونل مسی میخواهد رئیس سابق بارسلونا دوباره به سر کار برگردد و جای بارتومئو را بگیرد .ظاهرا لیونل مسی مقصر این اشتباهات را بارتومئو میداند و در رابطه با خروج نیمار نیز معتقد است ضعف مدیریتی او باعث این اتفاق بوده است.

لیونل مسی اگرچه میخواهد بماند اما معتقد است که لاپورتا یکی از بهترین مدیران برای بارسلونا است زیرا در دوران او گواردیولا توانست آن تیم رویایی را بسازد.

در حالی که ارنستو والورده و لوئیس انریکه در جذب بازیکن برای بارسلونا موفق نبوده اند اما گواردیولا در دوران مسئولیت خود جرارد پیکه ، زلاتان و داوید ویا را به جذب کرد.

با توجه به تابستان امسال، قدرت بارتومئو کمتر شده است و لیونل مسی میخواهد لاپورتا به بارسلونا برگردد و تصمیم او برای ماندن یا رفتن شاید به این اتفاق بستگی داشته باشد.