اروپا فرانسه

دشان: از تساوی مقابل لوکزامبورگ بسیار عصبانی ام

فوتبال ترایب-دیدیه دشان، سرمربی فرانسه، بعد از تساوی 0-0 تیمش مقابل لوکزامبورگ، از کسب این نتیجه ابراز نارضایتی کرد.

خروس ها شب گذشته در بازی های مقدماتی جام جهانی برابر لوکزامبورگ قرار گرفتند و در نهایت در نتیجه ای عجیب و شگفت انگیز نتوانستند گلی به لوکزامبورگ بزنند و بازی با نتیجه 0-0 پایان یافت.

شاگردان دشان در این بازی 34 شوت به سمت دروازه حریف روانه کردند و دو بار هم تیرک دروازه را به لرزه در آوردند ولی در نهایت نتوانستند از سد شاگردان لوک هولتز بگذرند. دشان پس از این بازی، در نشست خبری خود گفت:” فوتبال همین است. این که این همه فرصت داشته باشید و به گل نرسید، خشمگین کننده است.

ما کمی فاقد دقت بودیم. یکسری چیزها رو به راه نبودند. لوکزامبورگ نمایشی قهرمانانه داشت ولی ما فاقد واقع بینی و هوشیاری لازم بودیم. دوست دارم به لوکزامبورگ و دروازه بان اش که همچون یک قهرمان ظاهر شد، تبریک بگویم. باید این نتیجه را بپذیریم. اگر این تعداد موقعیت را نداشتیم، بیش از این ها ناراحت می شدم.

 روشن است که کسب سه امتیاز برابر لوکزامبورگ، بهتر بود. من آدم مثبت بینی هستم ولی وقتی اوضاع همچون بازی برابر هلند به خوبی پیش می رود هم، کسی نیستم که از رضایت به سرخوشی برسم.

بازیکنان هم ناراحت هستند ولی واقعیت این است که ما بعد از بازی های این هفته، از نظر امتیازها، تیم بهتری شده ایم و حتی یک امتیاز از سوئد پیش هستیم. باید در دو بازی باقی مانده پیروز شویم تا نیازی به سایر تیم ها نداشته باشیم. همه چیز پیش روی ما است و این فقط به خودمان باز می گردد.”