اسپانیا

لوپتگی: ایسکو بازیکن فوق‌العاده ای است

فوتبال ترایب- خولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا، پس از برد 3بر 0 تیمش برابر ایتالیا، به تمجید از ایسکو پرداخت و او را از همه لحاظ فوق‌العاده عنوان کرد.

به گزارش آس، تیم ملی اسپانیا شنبه شب در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توانست در سانتیاگو برنابئو ایتالیا را با سه گل شکست دهد و صدرنشینی‌اش را تثبیت کند.

لوپتگی پس از بازی راجع به عملکرد شاگردانش گفت: “همیشه به بازیکنانم اطمینان داشتم. شاگردانم می‌خواهند تیم بزرگی باشند. در این مسیر قرار داریم و راه کمی باقی مانده است. تنها سه بازی دیگر پیش رو داریم. ذهنیت و تعهد بازیکنانم فوق‌العاده است. تنها بازیکنان خوب پیروز نمی‌شوند بلکه تیم‌های بزرگ پیروز می‌شوند. هیچ وقت تیمی از هر نظر کامل نیست اما اسپانیا بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشت.”

لوپتگی راجع به ایسکو که ستاره لاروخا بود و در این بازی دو گل به ثمر رساند اظهار کرد:” او مانند هم تیمی‌هایش بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشت. او بازی را باز کرد و توانست دو گل به ثمر برساند. ایسکو در پرس نیز عملکرد خیلی خوبی داشت. او می‌خواهد نفر اول بازی باشد، ایسکو بازی‌های زیادی را پشت سر گذاشته و پیشرفت کرده است. او بازیکن بزرگی است.”

لوپتگی همچنین به تجمید از دیگر بازیکنان اسپانیا پرداخت و گفت:” آلوارو موراتا نیز بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشت. هنوز فرصت پیشرفت دارد. عملکرد اینیستا را در باشگاهش ارزیابی نمی‌کنم. او بازیکن خارق‌العاده‌ای است. بازیکنان کمی مانند او هستند. زمانی که اینیستا در زمین حضور دارد سخت را به آسان تبدیل می‌کند و شناخت خیلی خوبی از بازی دارد.”