انگلیس

شوخی کورتوا با پست “او می ماند” پیکه در شبکه های اجتماعی

فوتبال ترایب-تیبو کورتوا، دروازه بان چلسی، با انتشار پستی در مورد ماندن دیگو کاستا در این باشگاه، به نوعی پست جنجالی جرارد پیکه در مورد نیمار را مورد طعنه قرار داد.

چندی پیش و در زمانی که شایعات مربوط به انتقال نیمار به پاریس به اوج خود رسیده بود، جرارد پیکه با انتشار عکسی در اینستاگرام برای مدت کوتاهی به شایعات پایان داد.

مدافع ملی پوش اسپانیایی، عکسی از خود در کنار ستاره برزیلی منتشر کرد و نوشت: ‘Se Queda’. این جمله در زبان اسپانیایی به معنی “او می ماند” است. این فعالیت پیکه، در هفته های اخیر و پس از نهایی شدن انتقال نیمار به PSG، سوژه اول شبکه های اجتماعی بوده است.

شخصیت ها، بازیکنان و مردم عادی بارها به این اقدام پیکه کنایه زده اند و در جدیدتری فعالیت، تیبو کورتوا در توئیتر خود با انتشار عکسی همراه با دیگو کاستا، به این نکته اشاره کرده است که “او می ماند.”

با توجه به روابط تیره دیگو کوستا و آنتونیو کونته، انتظار می رفت این مهاجم اسپانیایی از چلسی جدا شود اما حالا آنتونیو کونته، نام کوستا را در لیست 25نفره چلسی قرار داده است و گفته می شود برای بازی های اروپایی و لیگ برتر،روی مهاجم جنجالی خود حساب باز کرده است. بنابراین این بار ‘Se Queda’ برای کاستا بر خلاف داستان نیمار، واقعا محقق شده است.