اروپا ایتالیا

آلوارو موراتا: جی جی بوفون فرا زمینی است

فوتبال ترایب-آلوارو موراتا، ستاره باشگاه چلسی و اسپانیا،در آستانه دیدار تیم ملی کشورش مقابل ایتالیا، به تمجید از هم تیمی سابق خود، جانلوئیجی بوفون پرداخت و در مصاحبه با گل، بوفون رو فرا زمینی توصیف کرد.

“بوفون فرا زمینی است؛ او در فوتبال نظیر ندارد. از نظر من او و کاسیاس بهترین دروازه‌بانان تاریخ هستند و قطعا شب سختی برابر او در پیش خواهیم داشت. خوش شانس بودم که هم با کاسیاس و هم با بوفون در یک تیم بازی کردم و تاثیر بالای بازی او را می‌دانم. به همین خاطر باید بگویم که فردا شب بازی دشواری برابر بوفون خواهیم داشت.”

بازیکن سابق یوونتوس راجع به رویارویی با خط دفاع ایتالیا گفت:” ایتالیا تیمی قدرتمند است که در تمام خطوط با برنامه ظاهر می‌شود. آن‌ها در خط دفاع تیم قدرتمندی هستند و مدافعان سرسختی دارند. من با آن ها در یووه هم بازی بودم و می دانم چه کار سختی در پیش خواهیم داشت.”

موراتا در پایان درباره بازی برای چلسی گفت:” چلسی تیمی است که ایتالیایی بازی می‌کند و یکی از دلایل پیوستن من به این تیم نیز همین بود. حضور در چلسی فرصت خیلی خوبی برای من است که بهتر شوم و پیشرفت کنم. می دانم آن‌ها تلاش زیادی کردند تا من را از رئال بخرند و حالا باید خودم را اثبات کنم.”