ایران

کره جنوبی 1-1 ایران: 10 نفره هم نمی بازیم

فوتبال ترایب- تیم ملی ایران در نهمین دیدارش در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 هم توانست دروازه اش را بسته نگه دارد و در خانه کره جنوبی به تساوی 0-0 دست پیدا کرد.

در این دیدار ایران در ابتدای نیمه دوم با اخراج سعید عزت اللهی 10 نفره شد اما علی رغم یک یار کمتر، شاگردان کارلوس کی روش توانستند دروازه شان را بسته نگه دارند و به یک تساوی شیرین رسیدند.

در نیمه اول این دیدار دو تیم نمایش متعادلی داشتند و موقعیت های خوبی روی دروازه ها ایجاد شد اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی باعث شد تا این نیمه بدون گل به پایان برسد.

در ابتدای نیمه دوم، عزت اللهی در یک نبرد هوایی با بازیکن کره، کمی شیطنت کرد و با پا ضربه ای به سر بازیکن حریف زد و داور هم او را با کارت قرمز از بازی اخراج کرد.

کره ای ها که نیاز زیادی به سه امتیاز این دیدار داشتند، از این برتری نفری استفاده کردند و حملات زیادی روی دروازه ایران ترتیب دادند اما نتوانستند از موقعیت های شان بهره ببرند و در نهایت بازی با تساوی 0-0 به پایان رسید.

در دیدارهای همزمان این گروه هم چین با یک گل ازبکستان را شکست داد و سوریه هم 3-1 از سد قطر گذشت تا در روز آخر، هر سه تیم کره، ازبکستان و سوریه از شانس دوم شدن در گروه برخوردار باشند.