اروپا فرانسه

ژان میشل سری: قلبم شکست ولی هنوز امید دارم

فوتبال ترایب- طبق گزارش موندو دیپورتیوو، ژان میشل سری که گفته شده بود به بارسلونا می پیوندد، با ابراز ناراحتی از تحقق نیافتن رویای خود، از مدیران نیس انتقاد کرد.

درحالی که نمایندگان سری با باشگاه بارسلونا بر سر انتقال به توافق رسیده بودند اما زیاده خواهی باشگاه نیس باعث شد تا بارسلونا از جذب این بازیکن منصرف گردد.

سری پس از این اتفاق در مصاحبه با موندو دپورتیوو، در مواجهه با این سوال که احساس بازیکن بارسلونا بودن را داشت اما به یک باره رویایش نابود شد گفت:

” احساس خیلی بدی دارم و نمی خواهم به شما دروغ بگویم. فوتبال برای من جشن و شادی است. من انتهای هفته برای نیس بازی نکردم چون تمرکزم روی فوتبال نبود. رویایم برای بازی در بارسلون از بین رفت و این برایم وحشتناک است.”

او در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی در روند مذاکرات دو باشگاه رخ داد گفت:” روند مذاکرات از بد به بدتر پیش رفت و بهم خورد و دلایلش نیز مالی است. من سعی کردم خودم را از مذاکرات جدا کنم چون با ناپل بازی داشتیم اما اینکه بارسلونا اینجا بود تا انتقالم را نهایی کند را نمی توان فراموش کرد.من با آن ها خیلی سریع به توافق رسیدم اما باشگاه خواسته های بیشتری داشت. “

سری در انتها گفت هنوز امیدوار است به بلوگرنا بپیوندد.” من می خواهم خوشبین باشم و فکر می کنم که هنوز امکان پذیر است. بیایید منتظر مذاکره دوباره دو باشگاه باشیم و به توافق برسند. مثل میلیون ها نفر من نیز یک هوادار بارسلونا هستم و برایم مهم نیست که چه اتفاقی می افتد چون همیشه بارسلونا را در قلبم دارم و بازی برای بارسا تحقق بزرگترین رویای زندگی ام خواهد بود.”