انگلیس

ونگر: عملکرد ما مقابل لیورپول افتضاح بود

فوتبال ترایب-آرسن ونگر پس از شکست 4-0 تیمش مقابل لیورپول در هفته سوم لیگ برتر که باعث شد آرسنال با 3 امتیاز در رده شانزدهم قرار بگیرد از عملکرد شاگردانش انتقاد کرد.

او که دوباره مورد انتقاد شدید هواداران تیمش قرار گرفته، در کنفرانس پس از این بازی گفت: ” عملکرد ما در این بازی افتضاح بود؛ در تمامی نقاط زمین از نظر فیزیکی شکست خوردیم و فکر می کنم که کار لیورپول را آسان کردیم. اشتباهات ما باعث شد به چنین نتیجه ای دست یابند. نیمه دوم را خوب شروع کردیم اما گل سوم ما را کشت. نمایش بسیار ناامید کننده ای داشتیم.”

سرمربی فرانسوی توپچی ها راجع به چنین نمایش ضعیفی مقابل لیورپول گفت:” جواب دادن به چنین سوالی بلافاصله پس از اتمام دیدار، بسیار سخت است و دلایلی نیز وجود دارد. در حال حاضر نمی توانم چیز زیادی در این خصوص بگویم.

 نباید بگذاریم این نتیجه باعث شود که تصمیمات احساسی بگیریم اما بازیکنان حالا به تیم های ملی می روند و ما باید با عواقب این شکست مواجه شویم. هیچ مربی پس از چنین نمایشی از سوی شاگردانش خوشحال نخواهد بود. تنها باید با نمایش های بهتر به این شکست  واکنش نشان دهیم.”

ونگر همچنین در مواجهه با این سوال که آیا مصطفی و چمبرلین در آرسنال می مانند، گفت: ” پس از چنین دیداری نمی توانم به این گونه سوال ها پاسخ بدهم. ما بر روی بازی های مان تمرکز کرده ایم و نمی دانم که چه چیزهایی طی روزهای آینده در پنجره نقل و انتقالات اتفاق می افتد.”