اروپا ایتالیا

اسپالتی: هواداران توتی من را هو می‌کردند

فوتبال ترایب- دیشب اینتر در یک بازی بسیار زیبا موفق شد به روند یک دهه ناکامی در ورزشگاه المپیکو مقابل رم در سری آ، پایان بدهد و بازی باخته را با پیروزی 3-1 عوض کند. حالا سرمربی این تیم، لوچانو اسپالتی در مصاحبه پس از بازی، به گفتگو با خبرنگاران نشسته است.

اسپالتی پس از پیروزی شیرین اینتر مقابل رم، گفت:” نیمه اول به اندازه کافی در به حرکت در آوردن توپ سریع نبودیم؛ بنابراین آن ها به شکل بازی خود می رسیدند و مالکیت دلخواهشان را به دست می آوردند. در نیمه اول، رم بهتر از ما بود.

اما در نیمه دوم عالی بودیم و توانستیم بهترین نتیجه را بگیریم .ما تغییر دادن ذهنیت این اینتر را شروع کرده ایم، بازی هفته گذشته مقابل فیورنتینا هم خطرناک بود. بردن فیورنتینا و رم  به صورت پیاپی، باعث اعتماد به نفس می شود.”

سرمربی جدید نرآتزوری درباره سبک بازی اینتر گفت:” هدف ما این است که این سبک بازی را (از دقیقه 60 به بعد)، در تمام طول 90 دقیقه اجرا کنیم. شما دیدید حتی پس از اینکه 2-1 جلو بودیم؛ عقب نشینی نکردیم. با وجود اینکه سه گل زدیم؛ خوش شانس بودیم. البته ما هم چند فرصت مسلم گل زنی دیگر داشتیم.”

اسپالتی در مواجهه با این سوال که هواداران رم او را هو کردن گفت که رمی ها او را هو نکردند بلکه آن ها طرفدار توتی بودند.

” آن ها مرا هو کردند چون فکر می کنند من دلیل بازنشستگی توتی هستم. اما حالا اینجا هستم و او می توانست ادامه دهد. در اصل هواداران توتی مرا هو کردند نه طرفداران واقعی رم، پیام های مثبت فراوانی از طرف هواداران واقعی رم دریافت کردم.”