انگلیس

مورینیو: زلاتان باید دوباره خودش را اثبات کند

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد اعلام کرد زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی این باشگاه باید با تلاش مجدد جایگاه خود را در تیم اصلی به دست آورد.

زلاتان که فصل گذشته در مجموع رقابت ها 28 گل برای شیاطین سرخ به ثمر رساند بهه دلیل مصدومیت از ناحیه زانو نتوانست فصل را به پایان برساند. او که بیشتر تابستان بازیکن آزاد محسوب می شود در روز پنجشنبه دوباره به الدترافورد پیوست.

با این وجود زلاتان نخواهد توانست تا شروع سال جدید برای تیمش به زمین برود و با توجه به آنکه یونایتد روملو لوکاکو را به خدمت گرفته است تضمینی وجود ندارد که فرصت بازی به او داده شود.

مورینیو در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”زلاتان زمانی به تیم می پیوندد که تیم کاملا شکل گرفته است. او در میانه های فصل با یونایتد همراه می شود و در آن زمان تیم ریتم خود را پیدا کرده است. تگران زلاتان نباشید.

ما به یک مهاجم نیاز داریم و او را در کنارمان نگه می داریم. کسی که دوست دارد برای ما بازی کند . او را به خوبی می شناسیم در نهایت تیم بهتری خواهیم داشت.

زلاتان من را می شناسد و می داند همیشه از بازیکنانی استفاده می کنم که به نفع تیم باشد. همیشه این کار را کرده ام. بنابراین اگر او خود را ثابت کند دوباره بازی خواهد کرد اما همیشه با بازیکنانم صادق هستم. شاید همیشه کار درست را انجام ندهم اما همیشه تلاشم را می کنم.”