اسپانیا

مسی تابستان آینده به منچسترسیتی می رود؟

فوتبال ترایب-در روزهای اخیر نشریات عربی خبر علاقه سیتیزن ها به جذب لیونل مسی و احتمال پرداخت بند آزادسازی 300 میلیون یورویی این بازیکن توسط مالکان متمول این باشگاه را داده بودند و حالا به نظر می رسد این شایعات در حال جدی شدن است.

نشریه انگلیسی سان ادعا کرد که مذاکرات میان پدر لیونل مسی و مسئولان باشگاه سیتی آغاز شده است و ممکن است همانند نیمار، این فوق ستاره نیز به همین روش از بارسا جدا شود. البته با توجه به زمان کم باقیمانده در بازار تابستانی، این انتقال احتمالا در تابستان سال بعد انجام خواهد شد اما مذاکرات از همین حالا برای راضی کردن برنده ۵ توپ طلای تاریخ فوتبال آغاز شده است.

مدتی پیش خبر تمدید رسمی قرارداد این فوق ستاره ۳۰ ساله تا سال ۲۰۲۱ با باشگاه بارسلونا منتشر شد اما هنوز این اتفاق به صورت رسمی صورت نگرفته و همین موضوع شایعات را در مورد احتمال جدایی مسی افزایش داده است.

رابطه مسی با مدیریت بارسا به شکل واضحی به سردی گراییده و از آن سو دوستی بسیار خوب این بازیکن با پپ گواردیولا سرمربی و چیگی بیگیرستن مدیر ورزشی سیتیزن ها ممکن است این فوق ستاره را نیز از بارسا جدا کند.

هنوز هیچگونه واکنشی از سوی لیونل مسی به این شایعات منتشر نشده است اما آنچه مشخص است وضعیت تمدید قرارداد او و بارسا در هاله ای از ابهام قرار دارد.