اروپا فرانسه

علت شکست بارسلونا در جذب ژاوی آفریقا

فوتبال ترایب- طبق گزارش گاردین، پاری سن ژرمن فرانسه متهم به افزایش مبلغ خرید میشل سری برای بارسلونا شده است درحالی که علاقه ای برای جذبش ندارند و تنها به یک دلیل این کار را انجام می دهند.

درحالی که انتظار می رفت سری با پرداخت شدن بند آزاد سازی اش به ارزش 40 میلیون یورو با توافق 4 ساله به بارسلونا بپیوند اما روند این انتقال متوقف شد تا هم اکنون پاری سن ژرمن به دخالت در این انتقال متهم گردد.

 روابط بد بین پاری سن ژرمن و بارسلونا بر سر وراتی و نیمار باعث شد تا، فرانکلین مالا ایجنت سری در گفت و گو با رادیو کاتالونیا اینگونه از ماجرا پرده بردارد:

“امکان داشت که بین بارسلونا و نیس در مذاکره توافق حاصل شود. سه شنبه آن ها در فرانسه جهت گفت و گو روی جنبه های فنی بودند درحالی که قبل از آن هم درخصوص توانایی های سری آگاهی داشتند. پاریسی ها سه روز قبل ورود پیدا کردند و حالا پاری سن ژرمن درحال فشار روی باشگاه نیس برای گرفتن سری است و فقط دارند برای آزار و اذیت بارسلونا این کار را انجام می دهند.”

طبق گزارش، این اقدام پاریسی ها با میل به پرداخت مبلغ بیشتر برای سری باعث شده تا باشگاه نیس مبلغ درخواستی خود را برای سری به 50 میلیون یورو افزایش دهد.