اروپا ایتالیا

بوفون: اگر قهرمان اروپا شوم، یک فصل دیگر بازی می کنم

فوتبال ترایب- جانلوییجی بوفون، سنگربان افسانه ای یوونتوس و ایتالیا، از چالش های پیش رویش در فصل آخر حضورش در مستطیل سبز می گوید.

تنها ساعاتی تا قرعه کشی مرحله ی گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا زمان باقی مانده و تیم های حاضر در این مسابقات، در انتظار شناسایی هم گروهی های خود هستند.

یوونتوس به عنوان فینالیست دوره ی قبل بازی ها نیز، در انتظار سه تیم دیگر گروه خود می باشد. آن ها در سید یک قرعه کشی قرار دارند.

جی جی بوفون سنگربان ارزشمند تیم یوونتوس، که به همراه مسی و رونالدو ،نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن اروپا در فصل گذشته شده است، در رابطه با شروع این رقابت ها گفت:” بازی در این رقابت ها به شما فرصت حضور در استادیوم های پر هیجان اروپا را می دهد. زمانی که شما جوان هستید، فرصت زیادی را پیش روی خود می بینید که بتوانید در این مدل ورزشگاه ها حضور پیدا کنید ولی وقتی سن شما بالا می رود، ممکن است این فرصت از شما گرفته شود.”

جی جی در مواجهه با این سوال که دوست دارد یووه با چه تیم هایی روبرو شود گفت:” دوست دارم دوباره در سانتیاگو برنابئو، نیوکمپ حضور پیدا کنم و بازی در اولدترافورد را هم می‌خواهم دوباره تجربه کنم. حتی جو سلتیک پارک را هم دوست دارم دوباره تجربه کنم.”

او در انتهای صحبت هایش گفت اگر لیگ قهرمانان اروپارو فتح کند، یک سال دیگر هم بازی خواهد کرد. ” جام های زیادی با با یوونتوس و تیم ملی ایتالیا فتح کرده ام اما لیگ قهرمانان اروپا رویای بزرگ من خواهد بود و البته همچنان یک سال دیگر برای کسب این جام فرصت دارم. ما دوباره می جنگیم و تلاش می کنیم تا شاید این بار ما بتوانیم آن را فتح کنیم.

“راحت نخواهد بود؛ امّا برای آن دوباره می‌جنگم. اگر قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شوم، یک فصل دیگر بازی خواهم کرد و با تیم ملی ایتالیا برای فتح جام جهانی و موفقیت‌های دیگر تلاش خواهم کرد.”