پرسپولیس

پرسپولیس 2-2 الاهلی عربستان؛ تساوی شیرین در مسقط

فوتبال ترایب- پرسپولیس در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در حالی که 2-0 از حریف عقب بود، در نهایت توانست به تساوی 2-2 برسد و امیدهایش برای صعود به مرحله نیمه نهایی را زنده نگه دارد.

الاهلی بازی را بهتر آغاز کرد و تنها 2 دقیقه از بازی سپری شده بود که روی دفع ناقص علیرضا بیرانوند، عمر السومه توانست دروازه پرسپولیس را باز کند.

بعد از این گل پرسپولیسی ها تلاش زیادی برای جبران گل خورده انجام دادند و یکی دو موقعیت خوب هم داشتند اما نتوانستند از استفاده کنند و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم با حملات پرسپولیس آغاز شد اما این الاهلی بود که در دقیقه 59 به گل دوم رسید. روی به هم ریختگی خط دفاعی پرسپولیس، توپ به لئوناردو دسوزا رسید و او هم با یک ضربه محکم، حساب کار را 2-0 کرد.

قرمزها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، بر شدت حملات شان افزودند و حضور گادوین منشا و بشار رسن، حملات این تیم را خطرناک تر کرد تا اینکه در دقیقه 71 به گل رسیدند.

روی یک ارسال به محوطه جریمه الاهلی، توپ در یک رفت و برگشت به شجاع خلیل زاده رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد.

بعد از این گل هم از شدت حملات پرسپولیس کاسته نشد و در دقیقه 83، این تیم سرانجام به گل تساوی رسید. روی پاس در عرض علیپور، منشا پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک شوت پای چپ دیدنی، دروازه را باز کرد.

در دقایق پایانی هر دو تیم تلاش زیادی کردند تا به گل برتری برسند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.