اسپانیا

تمدید نشدن قرارداد مسی با بارسا نگران کننده است

فوتبال ترایب- آگوستی بندیتو، نامزد سابق ریاست باشگاه بارسلونا معتقد است اینکه لیونل مسی هنوز قراردادش را با این باشگاه تمدید نکرده نشان دهنده این است که نسبت به آینده اش اطمینان ندارد.

ستاره آرژانتینی بارسا با وجود موافقت به تمدید قرارداد خد برای چهار سال دیگرهنوز آن را امضا نکرده است و قرارداد فعلی او نیز در کمتر از یک سال به پایان خواهد رسید.

گمانه زنی ها نشان از آن دارد که منچسترسیتی خود را آماده می کند تا مبلغ 300 میلیون یورو بند آزادسازی قرارداد مسی را فعال کند تا به تیمی بپیوندد که سرمربی سابقش پپ گواردیولا هدایت آن را به عهده دارد.

روبرتو فرناندس، معاون فنی بارسلونا تاکید کرده بود مسی به هرحال دیر یا زود قراردادش را تمدید خواهد کرد اما بندیتو معتقد است مهاجم 30 ساله در مورد تصمیمش مردد است.

بندیتو در مصاحبه با خبرنگاران گفت:”آنها هنوز نتوانستند مسی را برای تمدید قرارداد مجاب کنند. او مهمترین بازیکن تیم شان است و این مسئله نگران کننده است.

مورد مسی بدتر از نیمار است. زیرا او در اول ژانویه یک بازیکن آزاد است. مسی همیشه یک تیم مبارزه جو را می خواست و حالا شرایط کمی نگران کننده است. بارتومئو گفته بود که مسی قراردادش را در ماه ژوئن تمدید کرد اما این طور نیست. آنها هنوز نتوانستند امضای او را بگیرند و این یعنی مسی مطمئن نیست.”

بارسلونا فصل نقل و انتقالات بدی را پشت سر می گذارد. آنها نیمار را با رقم 222 میلیون یورو به پاری سن ژرمن دادند و در تلاش برای به خدمت گرفتن کوتینیو و دمبله هنوز موفق نشد اند.