اروپا ایتالیا

مونتلا: میلان باید به تیمی برنده تبدیل شود

فوتبال ترایب- میلان همچون فصل نقل و انتقالات، در شروع فصل جدید سری آ نیز بسیار قدرتمند ظاهر شد تا تاثیر خریدهای جدید بر نتایج این تیم نمایان شود.

مونتلا از عملکرد شاگردانش در پیروزی 3-0 مقابل کروتونه بسیار راضی است؛ هرچند اعتراف کرد 10 نفره شدن تیم میزبان، کمک زیادی به پیروزی آن ها کرده است.

سیستم کمک داور ویدئویی (VAR)، در تعیین سرنوشت این بازی بسیار تاثیر گذار بود چراکه در همان دقایق ابتدایی مسابقه، داور با استفاده از این سیستم ضمن اخراج بازیکن کروتونه، یک پنالتی برای میلان گرفت. مونتلا در این مورد گفت:” قطعا نیاز به زمان بیشتری برای تطابق و استفاده از این سیستم داریم. اما آنچه مشخص است، همه با وجود VAR، آرام تر بودند.”

او درباره بازی گفت:” نگرش و عملکرد بازیکنان در این بازی به شدت باعث خرسندی و رضایت من شده است. آن ها دقیق و بسیار قدرتمند ظاهر شدند؛ با این حال باید مدیریتمان در زمان بازی را بهبود ببخشیم تا به یک تیم برنده تبدیل شویم. اخراج بازیکن آن ها همه چیز را برای ما راحت تر کرد. هنوز چیزهایی برای کار کردن روی آن ها وجود دارد.”

مونتلا همچنین در مواجهه با این سوال که بهترین بازیکن تیمش چه کسی بود گفت:” همه پسرها قوی ظاهر شدند اما فرانک کسیه در ذهن من است. او بسیار باهوش است؛ انتظار داشتم وی قدرتمند و با صلابت باشد ولی نه تا این اندازه.”