انگلیس

موراتا: می خواهم در چلسی آتش به پا کنم

فوتبال ترایب- آلورارو موراتا، مهاجم اسپانیایی چلسی می گوید که قصد دارد در چلسی بهتر از دوران حضورش در رئال مادرید و یوونتوس بازی کند.

در آستانه دیدار حساس تاتنهام و چلسی که در ورزشگاه ومبلی شهر لندن، به عنوان خانه موقت اسپرزها برگزار می شود. موراتا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» با اشاره به پنالتی که در دیدار جام خیریه انگلیس در همین ورزشگاه برابر آرسنال از دست داد، اظهار داشت:” انگیزه بالایی برای این بازی در تقابل با تیم خیلی بزرگ تاتنهام دارم. من خاطره بدی از ومبلی دارم چون قبلا یک پنالتی در آنجا هدر دادم، اما حالا این فرصت را دارم تا این حس بد را از خودم و تمامی هواداران چلسی دور کنم.”

مورتا همچنین گفت به همسرش قول داده است در این بازی گلزنی کند. ” به همسرم گفتم که این هفته گلزنی می‌کنم چون نیاز به تغییر نگرش دارم و باید اوضاع را تغییر دهم و به هواداران بگویم که من هنوز اینجا هستم و بابت اینکه یک پنالتی از دست دادم با اینکه یک بازی بد بودم، نترسیده‌ام.”

انگیزه بالای شماره 9 آبی پوشان، شاید بزرگ ترین پشتوانه او در این برهه حساس باشد. او در مصاحبه اش با اسکای حرف جالبی زد و گفت می خواهد در چلسی آتش به پا کند و بهترین دوران بازیگری اش را داشته باشد.

” می خواهم در چلسی آتش به پا کنم. در یووه و رئال مادرید خوب بازی کردم ولی فکر نمی کنم آن گونه که از من انتظار می رفت، آتش به پا کرده باشم. باید به بازیکنی مهم برای تیم خود و تیم ملی اسپانیا تبدیل شوم.

همچنین تصورم این است که در سن خوبی قرار دارم و بهترین لحظه های دوران حرفه ای من در راه است. در لیگ قهرمانان بازی های خوبی انجام دادم ولی آن بازی ها، ماهی یکبار بود. من باید هر هفته بازی کنم، گلزنی کنم و در سطح بالایی رقابت کنم و برای همین هدف نیز، تلاش می کنم.”