اسپانیا

محرومیت 2 تا 4 جلسه ای در انتظار آنتوان گریزمان

فوتبال ترایب- آنتوان گریزمان، فوق ستاره فرانسوی باشگاه اتلتیکو مادرید در جریان دیدار تیمش مقابل خیرونا در هفته اول لالیگا به داور مسابقه توهین کرده و محرومیتی 2 تا 4 جلسه‌ای در انتظار اوست. 

فصل جدید لالیگا برای شاگردان سیمئونه خوب آغاز نشد و آنها شب گذشته در مصاف با تیم تازه صعود کرده خیرونا، در حالی که با دو گل عقب بودند، ده نفره و در شب اخراج آنتوان گریزمان، با گل‌های کوریا و خیمنز بازی را به تساوی کشاندند. دردسرهای چولو از حالا آغاز شده و احتمالا بر آن افزوده هم خواهد شد. چون به نظر می‌رسد او بهترین بازیکنش را برای چند بازی دیگر در اختیار نخواهد داشت.

گریزمان که شب گذشته به دلیل تمارض یک کارت زرد گرفت، به دلیل توهین به داور بلافاصله از زمین بازی اخراج شد. به نظر می رسد او به داور گفته است “تو یک آشغالی”. این توهین،در گزارش داور بازی قید شده و او باید منتظر محرومیتی 2 تا 4 جلسه‌ای باشد.

گرچه این بازیکن پس از بازی به رختکن داوران رفت تا از آنها عذرخواهی کند. قانون کمیته انضباطی بدین صورت است که گریزمان می‌تواند بین 2 تا 4 جلسه‌ محروم شود. مورنو، مهاجم والنسیا فصل گذشته به دلیل توهین مشابه به کمک داور بازی، دو جلسه از همراهی تیمش محروم شد.