انگلیس

گواردیولا: قصد تغییر ترکیب منچسترسیتی را ندارم

فوتبال ترایب-پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی باشگاه منچسترسیتی، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با اورتون به توضیح شرایط تیمش پرداخت.

در حالی که منچسترسیتی در تابستان 2017 خریدهای مختلفی داشت و بیش از 200 میلیون پوند خرج کرد، ولی هنوز هم سیتی به بازیکنانی نظیر سانچز و ایوانز لینک می شود، اما گواردیولا در آخرین صحبتش پیش از بازی با اورتون عنوان کرده از شرایط تیمش راضی است و خوشحال است که چنین ترکیبی را در اختیار دارد.

 او به خبرنگاران گفت:”تلاش کردیم برای یک فصل طولانی، بهترین ترکیب ممکن را فراهم کنیم، البته باید ببینیم شرایط بازار تا بسته شدن پنجره چطور پیش می رود.از ترکیب تیم بسیار راضی ام اما اگر با همین بازیکنان کار را به پایان ببریم، خوشحال خواهیم بود، اگر هم بازیکن جدیدی اضافه شود، خوشحال تر خواهیم شد.”

گواردیولا همچنین در مورد مهاجم های تیمش صحبت کرد و از عملکرد آن ها ابراز خشنودی کرد:” دو مهاجم فوق العاده دارم؛ دو شماره نه. از ژسوس و آگوئرو بسیار راضی ام؛ آن ها در تمرینات سخت تلاش می کنند و مطمئنم در طول فصل عملکرد خوبی خواهند داشت. بازیکنان دیگر تیم هم نیز، قادر به ثبت گل های بسیار هستند. مثلا کوین دی بروین، او فصل گذشته، 15 گل زد.”

گواردیولا همچنین درباره اورتون گفت که  تیم رونالد کومان، تیم بسیار خوبی است و شاگردانش کار بسیار سختی در پیش دارند.

“اورتون تیم بسیار خوبی است و بازیکنان فوق العاده ای دارد.آن ها لوکاکو را از دست دادند اما خرید های خوبی داشته اند و بسیار قوی هستند.کار سختی مقابل آنان داریم و باید مراقب ضد حملات آنان باشیم.”