اسپانیا

پلن بی بارسلونا؛ خرید دی‌ماریا و میشل سری

فوتبال ترایب- به گزارش اسپورت، در صورتی که مدیران بارسلونا نتوانند در تابستان با دمبله و کوتینیو قرارداد امضا کنند به پلن B روی خواهند آورد. پلن B بارسا،خرید ژان میشل سری و آنخل دی‌ماریا است.

بارسلونا پس از رفتن نیمار به پاری سن ژرمن، سخت به دنبال خرید جانشین این بازیکن می باشد. بارسا به شدت خواهان به خدمت گرفتن کوتینیو و دمبله بود و پیشنهادهای گران قیمت زیادی برای سران این دو باشگاه فرستاد که همگی رد شدند. سران بارسا که از جذب این دو بازیکن ناامید شده اند، حالا به سراغ جذب دی‌ماریا و سری رفته اند.

مشخص است که آن ها بازیکن های متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند.به ویژه در مورد سری و کوتینیو.این بازیکن ساحل عاجی به اندازه کوتینیو جلو نمیرود اما او ویژگی هایی دارد که برای بارسلونا شاید جالب تر و لازم تر باشد. پس از رفتن ژاوی،بارسلونا کسی را ندارد که بتواند میانه را کنترل کند.

سری فصل قبل در لوشامپیونا،7 گل به ثمر رساند و 9 پاس گل داد که آمار بسیار خوبی است.اما نقطه قوت او خلاقیت و پیوند دادن بازی به یکدیگر است. و همچنین او نسبت به کوتینیو بسیار ارزان تر است و می توان او را با 35میلیون یورو به نیوکمپ آورد.
بازیکن دیگر آنخل دی‌ماریا،ستاره سابق رئال مادرید است که بارسا در صورت شکست در جذب دمبله،برای خریدش اقدام می‌کند.

به نظر می رسد این بازیکن آرژانتینی در صورت پیشنهاد بارسا، علاقه مند به ترک پاریس و رفتن به بارسلونا می باشد. اگرچه باشگاه فرانسوی رابطه خوبی با بارسلونا ندارد اما مجبور است این تابستان بعد از پول های زیادی که خرج کرده است، تعدادی بازیکن بفروشد تا جریمه نشود.