اروپا ایتالیا

آلگری: هفتمین قهرمانی پیاپی در سری آ بسیار دشوار است

فوتبال ترایب- ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس، در اولین کنفرانس خبری‌اش در فصل جدید پیش از دیدار با کالیاری حاضر شد.

یوونتوس که 6 فصل متوالی قهرمان سری A شده است، در فصل جدید با تقویت رقبایش کار سختی برای تکرار قهرمانی هایش پیش رو دارد. مانند همیشه،الگری یک روز قبل از بازی در مقابل خبرنگاران قرار گرفت و با خبرنگاران صحبت کرد. او پیش از هر چیزی به ابراز همدردی با خانوادگان قربانیان حمله تروریستی اخیر در بارسلونا که 13 کشته بر جای گذاشت، پرداخت.

” واقعا برای اتفاقی که در بارسلونا افتاد متاسف هستم و این موضوع فکر من را مشغول کرده است. یک روز غم انگیز را سپری کردیم.”

الگری سپس درباره سختی های فصل جدید گفت:” بدون شک ما سال بسیار سختی را در رقابت های امسال سپری خواهیم کرد و تمامی رقبای اصلی ما به خوبی تقویت شده اند. هفتمین قهرمانی متوالی برای ما بسیار سخت است ولی هدف اصلی ما به شمار می رود و تلاش خواهیم کرد تا یک بار دیگر قهرمان شویم.”

آلگری درباره شانس تیمش در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا هم گفت: “موفقیت‌مان در لیگ قهرمانان به وضعیت‌مان در لیگ بستگی دارد. اگر در لیگ کارمان را خوب انجام دهیم، در لیگ قهرمانان هم می‌توانیم پیشروی کنیم.”

او همچنین درباره خرید بلوز متویدی گفت که او هنوز بازیکن یووه نیست.

“ما یک هافبک جدید می‌خواستیم اما او هنوز بازیکن یوونتوس نیست و من امروز در مورد بازیکنان یوونتوس و شرایط بازی حرف می زنم. باشگاه پیگیر کار متویدی می باشد.”