اسپانیا

پیکه: برای اولین بار حس می‌کنم از رئال مادرید ضعیف‌تر هستیم

فوتبال ترایب- جرارد پیکه، مدافع آبی‌واناری‌پوشان اذعان کرد سفیدپوشان مادریدی در این مقطع بهتر از بارسلونا هستند.

به گزارش مارکا، پیکه که دیشب در اوایل نیمه دوم جای خود را به نلسون سمدو داد. در پایان بازی اذعان داشت که مادریدی ها نمایش بهتری از بارسلونا ارائه داده اند،او گفت:” رئال خیلی بهتر از ما بازی کرد؛ در حال حاضر، نه از لحاظ تیمی و نه باشگاهی در بهترین فرم خود قرار نداریم.

باید هرچه سریع‌تر به آن نزدیک شویم و رو به جلو حرکت کنیم. باید با شکست روبرو شویم و بپذیریم رئال مادرید بهتر است. شما نمی توانید همیشه برنده باشید و تغییراتی وجود دارند که باید با آن ها مقابله کنید و اگر این کار را نکنید، رنج می کشید. می دانیم چه اشتباهی انجام دادیم و درستش می کنیم.”

او در ادامه صحبت هایش گفت، که این اولین بار است که فکر می کند رئال بهتراز بارسا است.

“فصل درازی پیش روی ماست و امکان پیشرفت برای ما وجود دارد اما برای اولین بار طی ۹ سال حضورم در بارسلونا حس کردم رئال مادرید شرایط بهتری از ما دارد.

اگرچه آنها فصل گذشته نیز فاتح لیگ قهرمانان شدند اما در همان مقطع ما به اینجا سفر کردیم و پیروز هم شدیم و این مربوط به مدت خیلی قبل نیست.”

جرارد پیکه همچنین در پایان صحبت هایش درباره خرید فیلیپه کوتینو و عثمان دمبله نیز گفت: ” آن ها سطح بالاتر و رقابت بیشتری را به تیم اضافه می کنند. امیدارم آن ها به بارسا بیایند.”