استقلال

سایپا 1-0 استقلال؛ دومین شکست فصل آبی ها

فوتبال ترایب- استقلال در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر مقابل سایپا با نتیجه 1-0 شکست خورد تا با 4 امتیاز از 4 دیدار، در نیمه پایینی جدول جای بگیرد.

شاگردان علیرضا منصوریان که توانسته بودند هفته گذشته تراکتورسازی را شکست بدهند، مقابل مردان علی دایی موفق به گلزنی نشدند و در نهایت با یک گل مغلوب شدند.

سایپا بازی را بهتر آغاز کرد اما استقلالی ها خیلی زود ابتکار عمل را در دست گرفتند و موقعیت های خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. البته تیم میزبان هم روی حرکات ترابی و قلی زاده یکی دو موقعیت خوب داشت که تبدیل به گل نشد و در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم با برتری سایپا آغاز شد و بازیکنان این تیم در همان دقایق ابتدایی چند موقعیت خوب روی دروازه استقلال ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه 58 صاحب یک ضربه پنالتی شدند. خطای مهدی رحمتی روی عباس زاده، یک ضربه پنالتی نصیب سایپا کرد که خود عباس زاده آن را تبدیل به گل کرد.

بعد از این گل استقلالی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، حملات زیادی روی دروازه سایپا ترتیب دادند اما تلاش آنها برای باز کردن قفل دروازه سایپا ثمری نداشت و استقلال یک بار دیگر در این فصل طعم شکست را چشید.