Uncategorized

زیدان: فرق آنچنانی بین رئال مادرید و بارسلونا وجود ندارد

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در مورد پیروزی تیمش برابر بارسا و فتح سوپرکاپ اسپانیا صحبت کرد.

کهکشانی ها موفق شدند با نمایشی بی نقص  و به ثمر رساندندو گل در 45 دقیقه نخست، کار بارسا را در همان نیمه اول تمام کنند. زیدان درباره پیروزی برابر بارسا و دومین قهرمانی فصل لوس بلانکوس گفت:” ما باید برای سه بازی سوپر جام (اروپا و اسپانیا) در فاصله 8 روز آماده می‌شدیم و در نهایت موفق شدیم در هر دو جام قهرمان شویم. فصل را خیلی خوب شروع کردیم و حالا انگیزه زیادی داریم.

کار سختی در پیش است، اما درحال حاضر بسیار خوشحالیم. مخصوصاً به خاطر این‌که خیلی خوب بازی کردیم. در نیمه اول تیم تماشایی بود و از همه‌نظر بسیار حرفه‌ای کار کردیم. در نیمه دوم کمی اذیت شدیم چراکه حریف می‌خواست ما را به چالش بکشد.”

این اسطوره فرانسوی درباره درخشش ستاره جوان تیمش، مارکو آسنسیو، گفت:”همه عالی بودند؛ “نه تنها او عملکرد خوبی دارد، بلکه همه بازیکنان رئال علاقمند به حفظ این روند هستند. از اتفاقاتی که برای آسنسیو افتاده لذت می برم و چون عاشق فوتبال هستم، مثل هر فوتبال دوست دیگری از تماشای گل او لذت بردم.”

زیدان در بخش پایانی صحبت هایش گفت تفاوت زیادی بین رئال مادرید و بارسلونا وجود ندارد.

“تفاوت چندانی میان ما و بارسلونا وجود ندارد. تازه در شروع فصل هستیم و لالیگا در پیش است. فصل سختی خواهیم داشت.”