پرسپولیس

پرسپولیس 1-1 سیاه جامگان؛ توقف بد موقع قرمزها

فوتبال ترایب- پرسپولیس در دیداری خانگی مقابل سیاه جامگان به تساوی 1-1 رضایت داد و نوار پیروزی های پیاپی این تیم در فصل جدید پاره شد.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در این دیدار خیلی زود از حریف پیش افتادند و تا دقایق پایانی تیم برتر میدان بودند اما یک گل غافلگیر کننده از سیاه جامگان، دو امتیاز حساس را از آنها گرفت.

سیاه جامگان بازی را بهتر آغاز کرد و حسین بادامکی می توانست در دقیقه 3 دروازه پرسپولیس را باز کند اما نتوانست در موقعیت تک به تک دروازه بیرانوند را باز کند.

در مقابل این پرسپولیس بود که در دقیقه 6، روی اولین موقعیت جدی اش به گل رسید. روی یک ارسال از سمت چپ بود که دروازه بان سیاه جامگان خروج مناسبی نداشت و در نهایت این فرشاد احمدزاده بود که به راحتی دروازه را باز کرد.

در ادامه باز هم این بازیکنان پرسپولیس بودند که نمایش بهتری داشتند و دو بار هم توانستند دروازه حریف باز کنند اما داور هر دو گل را به دلیل آفساید نپذیرفت و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی متعادل تر شد و در حالی که بازیکنان پرسپولیس به دنبال حفظ نتیجه بودند، بازیکنان سیاه جامگان تلاش می کردند تا از تک موقعیت های شان به گل برسند؛ هدفی که سرانجام در دقیقه 86 به آن رسیدند.

دفع ناقص مدافعان پرسپولیس باعث شد تا توپ در مقابل دروازه به امیر محمد پناهی برسد و او هم با فرصت طلبی، توپ را به گوشه دروازه پرسپولیس فرستاد.

در دقایق پایانی شاگردان برانکو تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.