اسپانیا

محرومیت 5 جلسه ای برای کریس رونالدو

فوتبال ترایب- کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید پس از هل دادن داور در دیدار رفت سوپرکاپ مقابل بارسلونا برای 5 بازی از همراهی تیمش محروم شد.

رونالدو که به دلیل دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شده بود عصبانی شده داور را هل داد. او کارت زرد اول را زمانی دریافت کرد که برای خوشحالی پس از گل به سبک مسی پیراهن خود را درآورد.

رونالدو کارت زرد دوم را به دلیل تمارض دریافت کرد. زمانی که ساموئل اومتیتی و او برخورد داشتند و رونالدو در اثر این برخورد شیرجه زد. رونالدو تصمیم داور را با روی باز نپذیرفت و به همین دلیل اخظار دوم را دریافت کرد و از بازی اخراج شد.

حالا فدراسیون فوتبال اسپانیا رای خود را در مورد این اتفاق اعلام کرده و رونالدو را پنج جلسه محروم کرده است. در این بیانیه آمده است:”کریستیانو رونالدو، بازیکن رئال مادرید به دلیل دریافت دو کارت زرد که اولی به دلیل درآوردن پیراهن در هنگام خوشحالی بعد از گل و دومی به دلیل تمارض داده شده بود یک جلسه محروم می شود. همچنین باشگاه رقم 350 یورو و بازیکن 800 یورو جریمه نقدی خواهند شد.

در مورد دوم رونالدو به دلیل نقض بند 96 آیین نامه انضباطی چهار جلسه دیگر هم محروم خواهد شد و باشگاه نیز رقم 1400 یورو بازیکن رقم 3005 یورو جریمه خواهد شد.”