اسپانیا

زیدان: از اخراج رونالدو بسیار عصبانی هستم

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید از پیروزی تیمش برابر بارسلونا در دیدار رفت سوپر جام اسپانیا ابراز خوشحالی و در عین حال اعتراف کرد که از اخراج شدن ستاره پرتغالی‌‌اش ناراحت است.
به گزارش مارکا، رئال ابتدا با گل به خودی پیکه از بارسا پیش افتاد اما در ادامه، مسی روی یک پنالتی بحث برانگیز توانست کار را به تساوی بکشاند. رونالدو دقیقه 80 با شوتی استثنایی یک بار دیگر رئال را پیش انداخت و دو دقیقه بعد داور او را به دلیل تمارض اخراج کرد. در دقیقه 90 بازی نیز آسنسیو کار بارسا را با زدن گل سوم تمام کرد در حالی که کهکشانی ها 10 نفره بودند.
زیدان در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی به ستایش بازیکنانش پرداخت و از عملکرد آنان خشنود بود.
“بازی بسیار خوبی انجام دادیم؛ به بازی شاگردانم افتخار می کنم چون با وجود 10 نفره شدن توانستیم یک گل دیگر هم به ثمر برسانیم. همین جا از آنها تشکر می کنم. معتقدم کار قهرمانی تمام نشده و پس از کمی استراحت باید به بازی برگشت فکر کرد.”
زیدان همچنین اخراج رونالدو را سخت گیرانه دانست وامیدوار است که بتواند در بازی برگشت اورا در اختیار داشته باشد.
” تنها انتقاد من به تیم داوری در اخراج رونالدو است. رونالدو در آن صحنه تمارضی نکرد و داور نباید بهش کارت زرد دوم رو نشون میداد. قطعا برای این موضوع درخواست فرجام خواهی را میکنیم و امیدوارم در بازی برگشت کریستیانو رو در اختیار داشته باشیم.”