انگلیس

دیگو کاستا: ژوزه مورینیو با من تماس گرفت

فوتبال ترایب- دیگو کاستا، مهاجم چلسی، که از این تیم کنار گذاشته شده است اعتراف کرد با ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در تماس بوده است.

آنتونیو کونته به این ملی پوش اسپانیا اعلام کرده بود که دیگر در برنامه های این تیم جایی ندارد و از ماه ژانویه تصمیم گرفته بود او را بفروشد. با وجود آنکه هر دو طرف موافق این تصمیم هستند هیچ توافقی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی صورت نگرفته است. کاستا ادعا کرد به او مانند یک مجرم رفتار می شود و دوست دارد به اتلتیکو مادرید بازگردد. او گفت مورینیو همیشه در لحظات دشوار حامی اش بوده است.

کاستا در مصاحبه با دیلی میل گفت:”ژوزه مستقیم با گوشی من تماس گرفت فقط برای اینکه حالم را بپرسد و ببیند چطور هستم.

من هیچ وقت با ژوزه مشکل نداشتم و رابطه خوبی داشتیم. همه بسیار ناراحت بودند وقتی در پایان دوره اش در چلسی همه چیز خوب پیش نرفت.

می دانید که سرمربی من را در تیم نمی خواهد. من منتظرم که چلسی مرا آزاد کند و اجازه رفتنم را صادر کند. من نمی خواستم بروم و در اینجا خوشحال بودم اما وقتی سرمربی شما را نمی خواهد باید بروید.

اگر این را از تمام هم تیمی های من بپرسید همین پاسخ را خواهید شنید. آنها به من پیام می دهند که دلشان تنگ شده است و اینکه مرا دوست دارند.

من همیشه با هم تیمی هایم صحبت می کنم به ویژه فابرگاس، داوید لوئیس و ویلیان. آنها حال من را می پرسند و من را به خاطر آنچه هستم دوست دارند. اگر این طور نبود ابراز دلتنگی نمی کردند.”