اروپا آلمان

اولی هوینس: بایرن مونیخ خرید دیگری نخواهد داشت

فوتبال ترایب-اولی هوینس، رییس باشگاه بایرن مونیخ تایید کرد این باشگاه دیگر فعالیتی در بازار نقل و انتقالات نخواهد داشت و خرید دیگری در این تابستان انجام نمی دهد.

رییس باوارایی ها معتقد است که کار بایرن در بازار نقل و انتقالات تابستانی تمام شده است و بازیکن های تیمش، همه با تصمیم باشگاه در مونیخ خواهند ماند.

او در مصاحبه با اسکای درباره وضعیت نقل و انتقالات تیمش گفت:” کار ما در بازار نقل و انتقالات تمام شده است. اگر بایرن مونیخ تصمیم بگیرد بازیکنی در تیم بماند، او باید بماند. گران‌ترین بازیکن، بهترین بازیکن نیست؛ کسی بهتر است که تیم را بهتر می‌کند. ما فوتبال منیجر بازی نمی‌کنیم. اگر بازیکنان مثل خدا رفتار نکنند، شما نباید با آن‌ها مثل خدا رفتار کنید و باشگاه باید بالاتر باشد.”

او درباره انتقال نیمار به پاری سن ژرمن گفت: ” هرگز به این فکر نکردیم که چنین خریدی انجام دهیم. چه با 222 میلیون و چه کمتر. این مطمئنا مسیر بایرن مونیخ نیست. وظیفه فوق العاده ای برای ما خواهد بود که راه حلی برای حل این جنون در بازار پیدا کنیم. “
وی همچنین درباره کارلو آنچلوتی مربی تیمش گفت:” او مربی بسیار خوبی است. ما حالا یک انقلاب داریم؛ چیزی که در زمان پپ گواردیولا وجود نداشت. حالا آنجلتونی می تواند این چیز ها را کنار هم داشته باشد. می خواهیم قهرمان آلمان باشیم.”