انگلیس

پوچتینو: مردم تا چند سال پیش اسم من را گوگل می‌کردند

فوتبال ترایب-مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی تاتنهام، بصورت طعنه آمیز جواب مصاحبه عجیب دنی رز، مدافع تیمش را در مورد سیاست های باشگاه در نقل و انتقالات را داد.

به گزارش سایت گل، دنی رز چندی پیش در مصاحبه ای از خریدهای تاتنهام انتقاد کرد و گفت این تیم بازیکنان نا آشنایی را به خدمت می گیرد که وی را مجبور می کند برای آشنایی با آن ها، دست به دامن گوگل شود!

البته این مدافع ملی پوش جمعه گذشته مجبور به عذرخواهی شد ولی پوچتینو گفته های او را بی پاسخ نگذاشت و از خریدهای تیمش دفاع کرد:” وقتی ما بازیکن هایی مانند اریک دایر را که حالا یک ملی پوش است به خدمت گرفتیم، کسی او را نمی شناخت یا برای مثال دله آلی که در لیگ یک بازی می کرد.

فکر نمی کنم این موضوعِ خوبی برای لطیفه سازی باشد زیرا چند بازیکن که امروز ملی پوش هستند را، تا یکی-دو سال قبل کسی نمی شناخت. حتی وقتی خودم به اینجا آمدم، افراد به دنبال این بودند که بدانند مائوریسیو پوچتینو کیست؟ اگر یادتان باشد، پنج سال پیش مردم می گفتند پوچتینو دیگر کیست؟ شکی ندارم که آن ها از کروم و گوگل و یاهو برای شناختن من استفاده کردند.

در حالی که به روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی نزدیک می شویم، از شش تیم بالانشین لیگ برتر،تاتنهام تنها تیمی است که خریدی نداشته. البته این موضوع مسئله مهمی برای پوچتینو نیست.

معتقدم که تیم مان بسیار متحد است و از این بابت نگرانی ندارم. نمی خواهم خودمان را با باشگاه هایی مقایسه کنم که طی دو فصل گذشته خریدهایی داشته اند ولی فصل را در رده ای پایین تر از ما به پایان رساندند.”