انگلیس

مورینیو: منچستریونایتد بهتر از فصل گذشته خواهد بود

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد مدعی شد که آماده کسب موفقیت در فصل دوم حضورش در این باشگاه است.

به گزارش سایت گل، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد همواره در فصل دوم حضورش در تیم های پورتو، چلسی، اینتر، رئال و دوره دوم چلسی موفق به کسب قهرمانی لیگ شده است. حال آقای خاص تاکید کرد که روند خوب پیش فصل و نتایج خوب در لیگ اروپا فصل گذشته نشان می‌دهد که تیمش پتانسیل موفقیت را دارد.

” موضوع این نیست که من همیشه در فصل دوم حضورم قهرمان لیگ شده ام و این بار هم همین اتفاق تکرار خواهد شد. هیچ تضمینی وجود ندارد ولی معمولا یک مربی در فصل دوم باشگاه را بهتر می‌شناسد و تیمش بهتر بازی می‌کند. ما پیش فصل بهتری نسبت به فصل گذشته داشتیم و با بازگشت به رقابت های اروپایی اعتماد به نفس تیم ما نیز بالاتر رفته است. شرایطی که برای کسب موفقیت در اختیارم هست نسبت به فصل اول بهترند.”

مورینیو در مقایسه بازیکنانش نسبت به باشگاه های قبلی گفت:” در باشگاه های سابقم گلزن های بیشتری داشتم، هم در خط میانی، هم در کناره ها و هم در خط دفاع. ما همیشه از کناره ها بیشترین گل را می‌زدیم. یک بازیکن خط میانی 10 گل به ثمر می‌رساند. یک مدافع 5 گل می‌زد و فصل گذشته این اتفاقات نیفتاد. تمرکز ما این بود که مهاجمین گل بزنند و وقتی این اتفاق نمی‌افتاد، دچار مشکل می ‌شدیم.”