انگلیس

آرسنال 4-3 لسترسیتی؛ برد مکارانه توپچی‌ها مقابل روباه‌ها

فوتبال ترایب- آرسنال در اولین دیدار فصل جدید لیگ برتر موفق شد با نتیجه 4-3 لسترسیتی را شکست بدهد و به اولین پیروزی اش در این فصل برسد.

توپچی ها در این دیدار عملکرد خوبی در خط دفاعی نداشتند و دو بار از حریف عقب افتادند اما در نهایت توانستند به لطف گل های دقایق پایانی آرون رمزی و الیویه ژیرو به پیروزی دست پیدا کنند.

آرسنال بازی را بهتر آغاز کرد و تنها 2 دقیقه از بازی سپری شده بود که الکساندر لاکازت روی ارسال محمد الننی، توانست دروازه کاسپر اشمایکل را باز کند.

اما تنها دو دقیقه بعد، روی یک ضربه کرنر و با اشتباه پتر چک و مدافعان آرسنال، شینجی اوکازاکی توانست گل تساوی لستر را به ثمر برساند.

در ادامه دو تیم نمایش متعادلی داشتند تا اینکه در دقیقه 28  روی یک اشتباه در میانه زمین آرسنال، لسترسیتی توسط جیمی واردی به گل دوم رسید.

این نتیجه تا آخرین ثانیه های نیمه اول ادامه داشت تا اینکه دنی ولبک توانست از یک موقعیت بسیار خوب، کار را به تساوی بکشد.

نیمه دوم را لستر بهتر آغاز کرد و بعد از چند حمله خوب، روی یک ضربه کرنر دیگر و با ضربه سر واردی به گل سوم رسید.

بعد از این گل آرسنالی ها تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند تا اینکه در دقیقه 83، روی پاس بسیار خوب گرانیت ژاکا، آرون رمزی با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.

اما این هم پایان کار نبود و در دقیقه 85، روی ضربه کرنر ژاکا، ژیرو با یک ضربه سر قدرتمندانه توانست گل برتری آرسنال را به ثمر برساند.

تلاش بازیکنان لستر برای جبران نتیجه ثمری نداشت و آرسنال در اولین دیدار فصل به پیروزی دست پیدا کرد.