Other Editions

هشدار کلوپ به بارسلونا در مورد جدایی لیونل مسی

فوتبال ترایب- یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول، به بارسلونا هشدار داد که با توجه به انتقال نیمار به پاری سن ژرمن با 222 میلیون یورو، حالا لیونل مسی نیز که بند فسخی 300 میلیونی دارد، شانس جدایی دارد و این برای بارسا خطر محسوب می‌شود.

او در این باره گفت:” خیلی ساده است، تا به حال چنین انتقالهایی به نظر غیرممکن می آمد. به لیست بند فسخ قرارداد های بارسلونا نگاه کنید و لیونل مسی که 300 میلیون است. در طول ماه گذشته پرداخت چنین پولهایی ممکن شد. این رقم در گذشته قابل پرداخت نبود. بارسلونا به صورت شانسی این ارقام را مشخص می‌کند. یعنی می‌گویند که چه کسی 300 میلیون می‌پردازد و حالا اوضاع عوض شده است.”

کلوپ معتقد است که فوتبال بیشتر ورزش است تا جذب ستاره. او در این باره گفت:” من عاشق فوتبالم، زیرا همه، هم دیگر را قوی تر می‌کنند. شما می‌توانید یک تیم را راه بیندازید، یک ستاره در یک تیم و یک ستاره در تیم دیگر می‌توانند یک بازیکنی که در وسط ایستاده را هم ستاره کنند. ورزش این گونه است. این داستان‌های قهرمانانه که یکی بهتر از همه است و از اینگونه صحبت ها را قبول ندارم. فکر نمی‌کنم نیمار هم اینطور فکر کند.”