انگلیس

یورگن کلوپ، بزرگترین مانع انتقال کوتینیو به بارسلونا

فوتبال ترایب-  پس از جدایی نیمار از جمع آبی اناری ها و پیوستنش به PSG، بارسا سخت در تلاش است که جانشینی مناسب برای ستاره برزیلی پیدا کند. فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی لیورپول، گزینه اصلی بارسا برای جانشینی نیمار است.

به گزارش اسکای اسپورت، هافبک برزیلی اخیرا قراردادش را با لیورپول تمدید کرده و در قرارداد جدید، خبری از بند فسخ نیست و از همین رو، بارسا برای جذب او حتما باید باشگاه لیورپول را راضی کند. آنها پیش از این پیشنهادی 85 میلیون یورویی ارائه کرده بودند که توسط باشگاه رد شده بود و پیشنهاد دوم آنها که حدود100 میلیون یورو بود، به سادگی توسط لیورپول رد شد.

در حقیقت باشگاه لیورپول بار دیگر به بارسلونا اعلام کرده که به هیچ وجه حاضر به فروش کوتینیو نیست و از نگاه آنها این پرونده بسته شده است. همچنین پیش از این نیز کلوپ به بارسلونا توصیه کرده بود که وقتشان را برای جذب کوتینیو تلف نکنند. او در مصاحبه با اسکای گفت که کوتینیو بازیکن گرانبهایی برای او است و به هیچ وجه راضی به فروش او نمی شود.

“لیورپول دیگر باشگاهی نیست که بخواهد ستاره هایش را بفروشد، ما وضعیت بسیار خوبی داریم و می خواهیم علاوه بر حفظ بازیکنان مان تیم را با خرید ستاره های جدید تقویت کنیم. به بارسلونا پیشنهاد میکنم بیخیال کوتینیو شود،او بازیکن گران بهایی برای تیم است و هرگز اورا نخواهیم فروخت”.