اروپا آلمان

باشگاه دورتموند: عثمان دمبله را به بارسلونا نمی‌فروشیم

فوتبال ترایب- باشگاه بروسیا دورتموند تایید کرد پیشنهاد باشگاه بارسلونا برای خرید عثمان دمبله، وینگر این باشگاه را رد کرد. باشگاه کاتالان مدت ها به دنبال دمبله بود اما این بار با فروش نیمار به پاری سان ژرمن با جدیت به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن بود و خبرها نشان از آن داشت که دمبله موافق این انتقال است.
میشائل زورک، مدیر ورزشی باشگاه آلمانی تاکید کرد هیچ توافقی صورت نگرفته است. گمانه زنی ها زمانی شدت گرفت که پیتر بوش فاش کرد دمبله تمرینات را از دست داد و باشگاه هم نتوانست با او تماس بگیرد.
اندکی پس از آن بیانیه ای منتشر شد که فاش کرد مذاکرات انجام شده اما به نظر نمی رسد توافقی صورت بگیرد.
در این بیانیه آمده است:”باشگاه بورسیا دورتموند با باشگاه کاتالان بارسلونا در مورد انتقال احتمالی عثمان دمبله، بازیکن دورتموند به بارسلونا مذاکره کرد.
در این جلسه نماینده بارسلونا قراردادی پیشنهادی داد که با توانایی های فوتبالی فوق العاده این بازیکن و ارزش های باشگاه هم خوانی نداشت و با شرایط اقتصادی بازار نقل و انتقالات کنونی اروپا نیز هماهنگ نبود. به همین دلیل باشگاه دورتموند این پیشنهاد را رد کرد.
از آنجا که باشگاه بارسلونا تا امروز پیشنهاد جدیدی ارائه نداده است در حال حاضر انتقال دمبله به بارسلونا بعید به نظر می رسد.”