اروپا فرانسه

ویلیان: رفتن به پاری سن ژرمن برای نیمار آسان نبود

فوتبال ترایب- ویلیان، وینگر چلسی از تصمیم نیمار برای ترک بارسلونا حمایت کرد و اعتراف کرد مسی همچنان بهترین بازیکن جهان خواهد ماند.

نیمار با انتقال 222 میلیون یورویی اش به پاری سن ژرمن به گرانترین بازیکن جهان تبدیل شده است. او همچنین به عنوان رقیبی در کسب توپ طلا برای کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در سال های آینده شناخته می شود.

اما از نظر ویلیان ستاره جدید پاری سن ژرمن برای رسیدن به موفقیت های هم تیمی سابقش راه زیادی پیش رو دارد. او در مصاحبه با گل گفت:”مسی، نیمار یا رونالدو؟ هر سه بازیکنانی بی نظیر هستند. با وجود اینکه تفاوت زیادی با هم دارند هر سه توانایی های بسیاری دارند. من هر سه را دوست دارم اما فکر می کنم مسی چند بار دیگر بهترین بازیکن جهان خواهد شد.

می دانم که رونالدو به کسب یک توپ طلای دیگر بسیار نزدیک است اما من واقعا استایل مسی را دوست دارم. نیمار را هم دوست دارم اما واقعا مسی را دوست دارم.”

ویلیان در مورد نیمار و رفتن او پاری سن ژرمن گفت:”طرز فکر بازیکنان مختلف متفاوت است اما فکر میکنم این تصمیم برای نیمار کار ساده ای نبود. امیدوارم همان کاری که در بارسلونا انجام می داد را بتواند در تیم جدیدش تکرار کند و در آنجا هم خوشحال و راضی باشد.

اینکه بهترین بازیکن جهان بشود یا خیر به این بستگی دارد که بتواند با پاری سن ژرمن قهرمان چمپیونزلیگ شود. اگر موفق شود به این عنوان نزدیک تر خواهد شد.”