اروپا ایتالیا

رم از خرید ریاض محرز منصرف شد

فوتبال ترایب- مدیر ورزشی جالوروسی از پایان تلاش این باشگاه برای خرید ریاض محرز، هافبک الجزایری لسترسیتی خبر داد.

مونچی،مدیر ورزشی باشگاه رم، با بیان اینکه باشگاه رم هر کاری از دستش ساخته بوده برای خرید ریاض محرز از لسترسیتی انجام داده است،اعلام کرد که جالوروسی دیگر برای بهترین بازیکن لیگ برتر در فصل 16-2015 تلاش نخواهد کرد.

آخرین پیشنهاد رم برای خرید محرز 35 میلیون یورو بود که قهرمان سابق انگلیس باز هم آن را نپذیرفت و به این ترتیب محرز با وجود تمایل به ترک ورزشگاه کینگ‌پاور مجوز انتقال به ایتالیا را دریافت نکرد.

مونچی در این خصوص اظهار داشت: “من آدم خوشبینی هستم اما واقعیت این است که رم با وجود انجام تمام تلاشش برای خرید محرز، نتوانست او را بخرد. اگر پیشنهاد ما مورد قبول لسترسیتی واقع می‌شد، محرز گران‌‌ترین بازیکن تاریخ رم می‌شد اما تا الان ما هیچ بازخورد مثبتی از طرف مقابل دریافت نکرده‌ایم. پیشنهاد آخرمان مهم بود اما محرز تنها بازیکن مدنظر ما نیست چون هر کاری لازم بود برای خرید او انجام داده‌ایم و از این پس به سراغ بازیکنان دیگر می‌رویم.

مدیر ورزشی سابق سویا ادامه داد: من از حمایت باشگاه از من در پروسه ارائه پیشنهاد به لسترسیتی برای خرید محرز راضی‌ام. فکر نمی‌کنم که هیچ باشگاه دیگر مانند رم حاضر باشد برای خرید محرز پیشنهادی بالای 30 میلیون یورو بدهد. محرز شخصاً اعلام کرد که دوست دارد برود اما تصمیم باشگاهش چیز دیگری بود و ما به نظر آنها احترام می‌گذاریم”.