انگلیس

کونته: کورتوا یکی از بهترین پنالتی زنان تیم است

فوتبال ترایب- آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی آبی های لندن پس از شکست در دیدار کامیونیتی شیلد برابر آرسنال به حمایت از دروازه بان تیمش پرداخت.

به گزارش سایت گل، این دیدار در وقت های معمول بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید و در ضربات پنالتی، توپچی ها موفق شدند آبی های لندن را از پیش رو برداشته و جشن قهرمانی بگیرند.

کونته در رابطه با پنالتی ضعیف دروازه بان تیم، تیبو کورتوا که توپ را به آسمان فرستاد، گفت که او یکی از بهترین پنالتی زنان تیمش است.

” کورتوا یکی از بهترین بازیکنان برای زدن ضربات پنالتی است. یقینا اگر بازیکنی در طول تمرینات نشان دهد که یکی از بهترین ها برای به گل تبدیل کردن پنالتی ها است، او را در چنین مواقعی برای زدن ضربه پنالتی انتخاب خواهید کرد. فراموش نکنید که موراتا نیز که مهاجم است، پنالتی خود را از دست داد.

او همچنین درباره موراتا، خرید جدید و اسپانیایی خود گفت:” شاید موراتا عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته باشد، اما چنین چیزی عادی و در فوتبال معمول است.

او تنها دو هفته است که به ما اضافه شده و برای وی بسیار پر اهمیت خواهد بود که به شرایط آرمانی جسمانی اش نزدیک شود و شیوه فوتبال بازی کردن ما را درک کند. چنین نکته ای طبیعی است و برای رودیگر و باکایوکو نیز صدق می کند.”