اروپا ایتالیا

میلان تایید کرد؛ زلاتان یا فالکائو، یکی را می‌خریم

فوتبال ترایب- مارکو فاسونه، نایب رئیس باشگاه میلان، اعلام کرد این باشگاه به دنبال زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سابق منچستریونایتد و رادامل فالکائو، مهاجم موناکو است.

زلاتان در حال حاضر بازیکن آزاد است و در حال ریکاوری پس از مصدومیت زانویش است. او دو فصل را در سن سیرو گذراند و با میلان قهرمانی سری آ را به دست آورد.

فالکائو نیز به عنوان یکی از گزینه های احتمالی این باشگاه مطرح شده است. فاسونه در پاسخ به چرسش در مورد زلاتان و فالکائو به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:”صحبت های ما در مورد مهاجم برای تیم مان ادامه دارد اما باید هوشمندانه از زمان استفاده کنیم. داریم روی این مسئله کار می کنیم. نباید شک و تردیدی وجود داشته باشد و اشتباهی صورت بگیرد.”

در حالی که میلان عجله ای برای تصمیم گیری ندارد به نظر نمی رسد فاسونه نیز گزینه ای را کنار گذاشته باشد. او در این رابطه گفت:”تا کنون هیچ یک از گزینه های پیشنهاد شده را رد نکردم و فالکائو را هم رد نخواهم کرد اما در میان شش یا هفت گزینه پیشنهاد شده چند نفر بیشتر مورد تایید ما هستند.

شک و تردید ما در این است که چنین انقلاب چشمگیری در تیم ایجاد کنیم یا به رشد تدریجی ادامه دهیم اما من من و میرابلی تصمیم گرفتیم این حرکت شجاعانه را انجام دهیم و امیدوارم کار درستی انجام داده باشیم. ما این حرکت را به صورت پروژه ای دو تا سه ساله میبینیم نه یک ساله.”