اروپا ایتالیا

دوناروما: هواداران میلان من را شگفت زده کردند

فوتبال ترایب- جانلوئیجی دوناروما،پدیده باشگاه میلان و تیم ملی ایتالیا، از استقبال هواداران از او و تیم شگفت زده شده است.

به نقل از سایت گل، باشگاه فوتبال میلان شب گذشته در دیدار برگشت پلی آف رقابت های لیگ اروپا موفق شد تیم کرایووا را با نتیجه 2-0 شکست دهد. استعداد بزرگ ایتالیایی سرانجام به هر ترتیبی که بود، قرارداد خود با روسونری را تمدید کرد و شب گذشته برابر بیش از 65 هزار هوادار در سن سیرو یک کلین شیت دیگر به نام خود به ثبت رساند.

او  پس از پیروزی برابر نماینده رومانی درباره رابطه اش با هواداران میلان گفت:” از هواداران بابت استقبال شان از من و تشویق هایشان سپاسگزارم.شگفت زده شدم؛ اصلا انتظارش را نداشتم اما به آنها قول می دهم که همه توانم را برای این پیراهن خواهم گذاشت. آنها می دانند که من هوادار شماره یک میلان هستم.انگار برای من اتفاقی نیفتاده است.

همیشه خودم بوده ام و سعی می کنم همانطور که هم تیمی هایم به من کمک می کنند، به آنها کمک کنم. خوب کار می کنیم و اعتبار دو کلین شیت به دست آمده در دو بازی رفت و برگشت باید به پای تیم نوشته شود. از آنها تشکر می کنم.

بازیکنان جدید بسیاری به تیم آمده اند، حالا ما باید یک گروه متحد باشیم. این پیروزی را به خانواده ام تقدیم میکنم که همیشه در کنار من بوده اند.در مسیر درستی قرار داریم و رو به جلو باید ادامه دهیم واز پیروزی هایمان لذت ببریم. پوشیدن پیراهن میلان برای من افتخار بزرگی است.”