استقلال

استقلال 0-0 استقلال خوزستان؛ دومین توقف شاگردان علی منصور

فوتبال ترایب- استقلال تهران در دومین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان با تساوی 0-0 متوقف شد و دو امتیاز حساس دیگر را از دست داد.

شاگردان علیرضا منصوریان که در هفته اول با یک گل مغلوب نفت آبادان شده بودند، در دیدار امشب نمایش بهتری داشتند اما در نهایت نتوانستند به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل برسند.

آبی های پایتخت بازی را هجومی آغاز کردند و برتری آنها در بیشتری دقایق نیمه اول ادامه داشت. آنها توانستند موقعیت خوبی روی دروازه حریف خوزستانی ایجاد کردند اما کم دقتی در زدن ضربات آخر باعث شد تا این موقعیت ها از دست برود.

البته آنها بدشانس بودند که داور خطای مدافع استقلال خوزستان روی علی قربانی در محوطه جریمه را اعلام نکرد و یک ضربه پنالتی برای این تیم گرفته نشد تا دو تیم بدون گل به رختکن بروند.

در نیمه دوم بازیکنان استقلال خوزستان در کارهای دفاعی عملکرد بهتری داشتند و همین باعث شد تا بازیکنان استقلال در ایجاد موقعیت توفیقی نداشته باشند.

هرچند ورود مجتبی جباری، مهدی قائدی و سجاد شهباززاده، کفه ترازو را بار دیگر به سمت تیم میزبان سنگین کرد اما دروازه استقلال خوزستان باز نشد و بازی در نهایت با تساوی 0-0 به پایان رسید.