انگلیس

مورینیو: 200 میلیون یورو پول زیادی برای نیمار نیست

فوتبال ترایب- شیاطین سرخ که تا کنون توانسته اند روملو لوکاکو،نمانیا ماتیچ و ویکتور لیندلف را جذب کنند،ممکن است تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات خرید های دیگری هم داشته باشند.

ژوزه مورینیو پس از پایان تور پیش فصل شیاطین سرخ که با پیروزی 2-1 در برابر سمپدوریا همراه بود، در مورد جذب بازبکنان جدید گفت:”ما ترکیب خوبی داریم و همان‌طور که چند ماه قبل گفتم، امیدوار به جذب چهار بازیکن برای تقویت ترکیب هستم. باشگاه کار فوق‌العاده‌ای انجام داده است و سه بازیکن را جذب کرده، کاری که در این بازار دیوانه‌وار، بسیار مشکل است. من از باشگاه متشکرم و بسیار خوشحال‌تر خواهم بود اگر بازیکن چهارم را هم جذب کنیم.”

آقای خاص دنیای فوتبال همچنین درباره انتقال نیمار به پاری سن ژرمن گفت:” وقتی که ما برای پل پوگبا پولی را پرداخت کردیم، من گفتم او گران نیست. گران بازیکنی است که بدون کیفیت به سطح خاصی می‌رسد. فکر نمی‌کنم 200 میلیون یورو هم برای نیمار زیاد باشد. فکر می‌کنم او گران است چراکه درحال حاضر بازیکنان گران 60 تا 100 میلیون به حساب می‌آیند.

مشکل رقم سایر بازیکنان است، اما نیمار قطعاً یکی از بهترین‌ها در جهان است. از نظر تبلیغاتی او بسیار قدرت‌مند است و قطعاً پاری سن ژرمن روی این موضوع حساب باز کرده است. بنابراین من فکر می‌کنم مشکل نیمار نیست، مشکل عواقب پرداخت این قیمت است.”