اسپانیا

لالیگا جلوی انتقال نیمار به پاری سن ژرمن را می گیرد؟

فوتبال ترایب- به گزارش رسانه های اسپانیایی، وکیل نیمار، خوان د دیوس کرسپو، مبلغ 222 میلیون یورو بند آزاد سازی نیمار توسط باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه را به مسئولان لالیگا پرداخت کرد اما آنها از پذیرفتن این مبلغ خودداری کردند.

طبق گزارش،کرسپو به دفتر لالیگا رفت تا بند آزاد سازی نیمار را پرداخت کند که لالیگا طبق گفته های خاویر تباس،رئیس لالیگا، آن را نپذیرفت و این بدین معنی می باشد که بارسلونا باید برای دریافت این مبلغ صبر کند.

پیش از این نیز اسپورت گزارش داده بود که پاری سن ژرمن با مخالفت لالیگا باید با باشگاه بارسلونا وارد مذاکره گردد که خبر از تلاش بارسلونا برای دریافت مبلغی بیش از 222 میلیون یورو برای رضایت، داده شده بود و حتی اینکه بارسلونا بخواهد بازیکنی را از باشگاه پاریسی علاوه بر 222 میلیون یورو بگیرد.

خاویر تباس به صورت قاطع از نپذیرفتن مبلغ پاری سن ژرمن فرانسه اینگونه خبر داد:” ما این پول را از باشگاهی چون پی اس جی نمی پذیریم که قصد دارد بدون اجازه از لالیگا و با نقض قانون فیر پلی مالی بند آزاد سازی نیمار را بپردازد. اگر یوفا واکنش نشان ندهد ما بلافاصله پرونده شکایت خود را مطرح خواهیم کرد و اگر هنوز این کار را نکرده ایم به این خاطر است که فکر می کنیم یوفا گام های لازم را برای کسب اطمینان از رعایت قانون فیرپلی مالی بر می دارد.”

اسپورت نیز گزارش داد در صورتی که پاریسی ها با لالیگا به توافق نرسند می تواند از طریق فیفا درخواست خود را برای خرید نیمار ارائه دهند ولی آنچه که مشخص است در حال حاضر این انتقال مسدود شده است و باید منتظر خبرهای بعدی ماند.